Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 maja 2023, 10:29 komentarzy 2

(Fot. archiwum szkoły.)

W Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie realizowany jest obecnie projekt Erasmus+ w sektorze kształcenia zawodowego oraz mobilności uczniów i kadry, dzięki któremu uczniowie "Budowlanki" mogli wziąć udział w dwutygodniowych praktykach zawodowych w Grecji. 

Praktyki uczniów odbyły się w okresie 27.03.2023 – 07.04.2023 i w tym roku wzięli w nich udział uczniowie kształcący się na kierunkach: technik informatyk oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej. 

Podczas pobytu w Grecji, oprócz zajęć praktycznych związanych z zawodem, uczniowie mieli także możliwość wizytacji firm i udziału w spotkaniach z ciekawymi osobami związanymi z ich zawodem. 

Ponadto popołudniami i w weekendy odbywały się także wycieczki kulturoznawcze, dzięki którym uczniowie mogli doświadczyć prawdziwej Grecji. Hotel, w którym uczniowie byli zakwaterowani, znajdował się w bardzo malowniczej miejscowości, z jednej strony otoczonej przez masyw gór Olimpu, a z drugiej Morzem Egejskim.

Poniżej dostępny jest film z wyjazdu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~EM 0 ponad rok temuocena: 100% 

    Pan Łukasz Rumiński to pedagog nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim powołania. Potrafi uczyć i nauczyć. Super wyprawa!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Anula -1 ponad rok temuocena: 100% 

    Świetna inicjatywa, brawo "Budowlanka".

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2812 sekundy