Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 lipca 2021, 13:35 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Zwykle raz do roku zaprasza mieszkańców i gości na szantowe granie Port Iława, powiatowy obiekt z siedzibą na ulicy Chodkiewicza w Iławie.

Tegoroczna odsłona tego koncertu już za nami.

Szanty w Porcie Iława.

Ilość zdjęć 17

W tym roku wydarzenie było połączone z utrzymanymi w żeglarskim klimacie atrakcjami dla najmłodszych. Ta część imprezy wypełniła popołudnie, natomiast wieczór należał do muzyków. Jako pierwsi zaprezentowali się Zrefowani, założony stosunkowo niedawno, bo w wyniku doświadczeń pierwszej fali lockdownu warszawski zespół; to był ich debiut na portowej scenie. Później publiczność bawiła się z Wodnym Patrolem, który jest już znany miejscowej publiczności. Muzycy z Olsztyna zagrali głównie żwawe utwory, więc nie zabrakło chętnych do tańca.

Zobaczcie zdjęcia i wideo z szant w Porcie Iława, a jeśli lubicie takie żeglarskie klimaty, to pamiętajcie, że dzisiaj - w sobotę w Iławie odbędzie się kolejny szantowy koncert. Tym razem - w amfiteatrze, program znajdziecie na stronie głównej portalu.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8466 sekundy