Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2020, 09:31

(Fot. Archiwum KS Constract Lubawa.)

Klub Sportowy Constract z Lubawy to przede wszystkim profesjonalna drużyna futsalu grająca w Ekstraklasie, ale okazuje się, że nie tylko wybitnymi umiejętnościami sportowymi się wyróżnia. Klub angażuje się także w życie lokalnej społeczności. Ostatnio zorganizował warsztaty filmowe w Lubawie, czego efektem jest zaprezentowany poniżej film.

- Pozyskaliśmy środki z Samorządu Województwa i zorganizowaliśmy warsztaty filmowe w Lubawie, prowadzone przez znakomitej klasy fachowca, których efektem są cztery filmy promujące Ziemię Lubawską - mówi przedstawiciel Klubu Sportowego Constract Lubawa Dawid Mederski. - Obecnie jesteśmy świeżo po publikacji pierwszego nagrania, wkrótce pojawią się też trzy kolejne filmy. Jako klub KS Constract Lubawa z realizacji tego projektu nie mamy żadnej materialnej korzyści (jeden z filmów będzie traktował o naszym kapitanie, co było wyborem grupy warsztatowej – sami wyszukiwali tematy); pieniądze zostały w pełni wydane na realizację warsztatów filmowych, ze swej strony wsparliśmy ich organizację. Jest to nasz wkład w promocję Ziemi Lubawskiej, której ważną częścią się czujemy.

f

Zapraszamy do obejrzenia!

Za: powiat-ilawski.pl.
Fot. Archiwum KS Constract Lubawa.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.1979 sekundy