REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. Archiwum własne.)

Dwa ważne komunikaty skierowane do pacjentów wydał Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie.

O UDOSTĘPNIANIU DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Jeden komunikat dotyczy udostępniania dokumentacji medycznej z leczenia w oddziałach szpitalnych.

W komunikacie placówki czytamy:

Informujemy, że zmianie uległ numer telefonu do Punktu Składania Wniosków Odbioru Dokumentacji Medycznej, znajdującego się w Pawilonie Psychiatrycznym. W celu uzyskania niezbędnych informacji dotyczących możliwości udostępniania dokumentacji medycznej z leczenia w oddziałach szpitalnych proszę kontaktować się z naszymi pracownikami pod nr telefonu 89 644 97 25.

NOWE NUMERY

Drugi komunikat dotyczy usprawnienia rejestracji telefonicznej w komórkach organizacyjnych Powiatowego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Iławie.

Szpital poinformował, że

W celu usprawnienia rejestracji telefonicznej do naszych komórek organizacyjnych podjęliśmy działania zmierzające do udoskonalenia tej formy kontaktu z naszą placówką. Zostanie wprowadzony nowy system rejestracji i zarządzania rozmowami telefonicznymi, dzięki któremu będą Państwo m.in. informowani o liczbie osób oczekujących na połączenie, dodatkowo wszystkie rozmowy z naszymi pracownikami będą nagrywane. W trakcie odsłuchiwania pojawiających się komunikatów zostaną Państwo również poproszeni o przygotowanie nr PESEL, dzięki czemu rejestracja będzie przebiegała szybciej i sprawniej.

W związku z powyższym z dniem 1 marca 2019 r. zmianie uległy numery telefonów do następujących komórek organizacyjnych Powiatowego Szpitala w Iławie:

- Rejestracja Poradni Specjalistycznych – tel. 459 599 444;
- Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - tel. 459 599 444;
- Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna („Ambulatorium”) – tel. 459 599 444;
- Izba Przyjęć - tel. 459 599 444.

Stare numery telefonów do wskazanych komórek będą jeszcze obowiązywać przez okres dostosowawczy - do dnia 30 kwietnia tego roku.

Źródło: Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.1705 sekundy