REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. www.powiat-ilawski.pl.)

Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie oferuje wsparcie dzienne osobom dorosłym z niepełnosprawnością. ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ.


Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką dla pełnoletnich osób z ważnym orzeczeniem o znacznym bądź umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, ze wskazaniem do uczestniczenia w terapii zajęciowej. 


Posiada bogatą ofertę wsparcia realizowaną w nowocześnie wyposażonych pracowniach, w budynku bez barier architektonicznych, z możliwością dowozu na zajęcia. Kierownik WTZ Marian Wilkowski zaprasza do kontaktu oraz uczestnictwa w zajęciach.

- Nasi uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, nawiązywania nowych kontaktów społecznych oraz nabywania nowych umiejętności i kompetencji, które wpływają na poprawę jakości ich życia i dają możliwość integracji społecznej i zawodowej - zachęca do udziału w zajęciach Marian Wilkowski, kierownik WTZ w Iławie.


Osoby zainteresowane prosimy kierować bezpośrednio do budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej mieszczącego się w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2D, pok. 109.

Wszelkie informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 503 315 254.


www.powiat-ilawski.pl
Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

Artykuł załadowany: 0.1574 sekundy