REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. Zespół Szkół w Lubawie.)

Okres wakacyjny to nie tylko czas wypoczynku młodzieży i pracowników szkoły, ale przede wszystkim intensywnych przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. 


Jednym z działań modernizacyjnych przeprowadzonych w Zespole Szkół w Lubawie było wyposażenie sali komputerowej G13 w 13 zestawów składających się z komputerów Dell Vostro 3681 i5 256GB 8GB W10PRO 3Y, monitorów Philips 223V5LHSB2/00, licencji MS Office STD 2019 EDU i WINSRVAL 2019 ACDMC DVC. Kolejną ważną inwestycją jest zakup samochodu ze środków budżetu Powiatu Iławskiego.


Część inwestycji, tj. 10 zestawów, została sfinansowana ze środków Rady Rodziców w kwocie 34 800 zł brutto, natomiast 3 zestawy zostały zakupione ze środków budżetu Powiatu Iławskiego w kwocie 8 709 zł brutto. Dzięki nowym komputerom uczniowie będą mogli efektywnie uczestniczyć w zajęciach pracowni rachunkowości i informatycznej,  poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności i kompetencje.

Źródło: Zespół Szkół w Lubawie.

Zakup nowego samochodu w Zespole Szkół w Lubawie

Jedną z ważnych inwestycji w Zespole Szkół w Lubawie było także kupno samochodu. Nowy Opel Vivaro kombi (rok produkcji 2021) został zakupiony ze środków budżetu Powiatu Iławskiego. Od września uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół w Lubawie będą mogli korzystać z tego dobrodziejstwa motoryzacji. Nowym, dziewięcioosobowym samochodem komfortowo dojadą na konkursy, wycieczki i praktyki.

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

Artykuł załadowany: 0.2043 sekundy