REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. www.powiat-ilawski.pl.)

Starostwo Powiatowe w Iławie informuje, że w sobotę, 3 lipca od godziny 15:00 do niedzieli, 4 lipca do godz. 20:00 nieczynny będzie parking przy urzędzie. Zamknięcie parkingu wiąże się z organizacją imprezy Iławski Rajd Samochodowy „JEZIORAK” Razem Dla Autyzmu. Starostwo przeprasza za utrudnienia.

W niedzielę, 4 lipca parking będzie przeznaczony na biuro zawodów i park maszyn podczas Iławskiego Rajdu Samochodowego „JEZIORAK” Razem Dla Autyzmu.

W imieniu organizatorów, Lubawskiego Klubu Rajdowego, zapraszamy mieszkańców powiatu na to wydarzenie, która ma uwrażliwić społeczeństwo na osoby z autyzmem.

- To pierwsza edycja Iławskiego Rajdu Samochodowego „JEZIORAK” – Razem dla Autyzmu Iława 2021. Wyścig będzie odbywał się ulicami w centrum miasta Iławy, gwarantując mieszkańcom i turystom  motoryzacyjne święto. Impreza jest aktem wsparcia i solidarności z osobami żyjącymi ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami - mówi Monika Smolińska, organizatorka. - Jest wielkim „JESTEŚMY Z WAMI” kierowanym do wszystkich autystyków i osób, które wspierają ich w codziennym życiu. Oprócz samych wyścigów przewidziane są inne atrakcje, jak pokazy służb ratunkowych naszego powiatu. Zostanie ogłoszony również konkurs, którego zwycięzcy z wysokości kilkudziesięciu metrów, ze strażackiego kosza będą mogli podziwiać panoramę Iławy. W trakcie imprezy planowane jest przygotowanie stoisk i stref zabawy dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

TEMATY komunikat
Artykuł załadowany: 0.4987 sekundy