REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 marca 2021, 08:55 komentarzy 4

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

10 tysięcy szczepionek przeciwko koronawirusowi - to dodatkowa pula, jaka trafiła do województwa warmińsko-mazurskiego. Ma to umożliwić przyśpieszenie realizacji w naszym regionie Narodowego Programu Szczepień. Wiemy, do jakiej grupy adresowane jest zaproszenie na dodatkowe dostępne szczepienia.

Szczegóły przedstawił rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Krzysztof Guzek.

- Uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy dodatkową pulę 10 tysięcy szczepionek firmy AstraZeneca - podaje przedstawiciel Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie. - Preparat zostanie podany osobom z rocznika 1952, co pozwoli na przyspieszenie procesu szczepienia populacyjnego mieszkańców naszego województwa.

Rejestracja osób w wieku 69 lat odbywa się wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny z wybranym szpitalem węzłowym, w którym odbędzie się szczepienie. Lista szpitali z adresami i telefonami została udostępniona na stronach internetowych: Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego i Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 w szpitalu w Iławie, który jest wśród placówek węzłowych, odbywa się pod numerem telefonu 518 702 453. Należy podać imię, nazwisko, PESEL i telefon kontaktowy. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~jogaila 0 7 miesięcy temuocena: 57% 

  Ciekawe czy zaszczepię się w ciągu 5 lat? Rocznik 80.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~weteran -1 7 miesięcy temuocena: 75% 

  aleś młodyś roczniku 80 !!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Emeryt -2 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Czy zwiększy się liczba punktów szczepień w Iławie ? Burmistrz - obudź się !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~przedemerytalny -3 7 miesięcy temuocena: 54% 

  Im później się zaszczepisz a najlepiej w ogóle, tym dłużej pożyjesz, więc dobrze, że jest mało... Osoby po szczepieniu przechodzą covid dużo ciężej niż bez, ale o tym media milczą. W izraelu jest więcej zgonów po szczepieniu niż na sam covid

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2874 sekundy