REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. www.powiat-ilawski.pl.)

Koronawirus wśród pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie. Jak aktualnie wygląda sytuacja? Publikujemy dzisiejszy komunikat Starosty Powiatu Iławskiego.

KOMUNIKAT

W związku z ograniczeniem pracy Wydziału Komunikacji (zakażenia SARS-CoV-2 wykryte u pracowników tego Wydziału) okresowo, tj. do 19 lutego br., zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja klientów.

W tym tygodniu bezpośrednią obsługą klientów w zakresie rejestracji pojazdów zajmuje się tylko 3 pracowników, a w zakresie spraw związanych z prawem jazdy – 1 pracownik.

Apeluję do Państwa, aby odłożyć wizytę w Wydziale Komunikacji na późniejszy termin, tj. po 22 lutego br., gdy pracownicy będący w izolacji oraz na kwarantannie wrócą do pracy. Ponadto informuję, że z powodu posiadania specjalnych uprawnień dostępu do systemów „POJAZD” i „KIEROWCA” nie ma możliwości zastąpienia nieobecnych pracowników innymi osobami.

Nadal obowiązuje internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale przez stronę internetową http://ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje/. Komunikat ten nie dotyczy stanowiska zamiejscowego w Lubawie.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

S T A R O S T A
Powiatu Iławskiego
/-/ Bartosz Bielawski

g

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

Artykuł załadowany: 0.237 sekundy