REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. www.powiat-ilawski.pl.)

Zakażenie SARS-CoV-2 wykryte u pracowników Wydziału Komunikacji. Apelujemy o odłożenie wizyty w urzędzie.

KOMUNIKAT

W związku z ograniczeniem pracy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie (z powodu zakażeń SARS-CoV-2 wykrytych u pracowników tego Wydziału) okresowo, tj. do 12 lutego br., zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja klientów oraz zmienione zostają godziny pracy Wydziału (w najbliższą środę, tj. 10 lutego br. Wydział pracuje do godz. 15:15).

W tym tygodniu bezpośrednią obsługą klientów w zakresie rejestracji pojazdów zajmuje się tylko 2 pracowników, a w zakresie spraw związanych z prawem jazdy – 1 pracownik.

Apeluję do Państwa, aby odłożyć wizytę w Wydziale Komunikacji na późniejszy termin, tj. po 15 lutego br., gdy pracownicy będący w izolacji oraz na kwarantannie wrócą do pracy. Ponadto informuję, że z powodu posiadania specjalnych uprawnień dostępu do systemów „POJAZD” i „KIEROWCA” nie ma możliwości zastąpienia nieobecnych pracowników innymi osobami.

Nadal obowiązuje internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale przez stronę internetową http://ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje/.

Komunikat ten nie dotyczy stanowiska zamiejscowego w Lubawie.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

S T A R O S T A

Powiatu Iławskiego
/-/ Bartosz Bielawski

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

Artykuł załadowany: 0.6494 sekundy