REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. www.powiat-ilawski.pl.)

Starostwo Powiatowe w Iławie informuje o możliwości uiszczania opłat w Wydziale Komunikacji kartą płatniczą. Wkrótce taka możliwość pojawi się w czterech kolejnych wydziałach urzędu na Andersa.

Dokładnie 3 września w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie, na stanowiskach obsługujących rejestrację pojazdów oraz wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami, zainstalowano terminale płatnicze, dzięki którym osoby rejestrujące pojazd lub odbierające prawo jazdy mogą zapłacić za opłaty kartą płatniczą bezpośrednio przy okienku.

Od każdej transakcji pobierana jest od klienta, przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych SA, opłata manipulacyjna w wysokości 2 zł.

Natomiast 1 października starostwo umożliwi uiszczanie opłat w formie bezgotówkowej za pomocą kart płatniczych w kolejnych czterech wydziałach: 

  • w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa (opłata skarbowa, opłata za rejestrację jachtu, opłata za wydanie karty wędkarskiej, opłata za udostępnienie informacji o środowisku i jego ochronie), 
  • Wydziale Budownictwa, Architektury i Inwestycji (opłata skarbowa, opłata za wydanie dziennika budowy), 
  • Wydziale Geodezji i Nieruchomości 
  • oraz w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

g

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.
www.powiat-ilawski.pl

Artykuł załadowany: 0.2442 sekundy