REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Wszystkie punkty nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowane w powiecie iławskim wznowiły swoją stacjonarną działalność. Wsparcie, w formie spotkania osobistego, znów dostępne jest w Iławie, Lubawie, Kisielicach, Suszu i Zalewie.

Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji wznowiły swoją działalność stacjonarną w poniedziałek, 18 maja. Nadal dostępna jest też możliwość otrzymania pomocy we wskazanym zakresie telefonicznie i e-mailowo.

By odwiedzić punkt w wybranej miejscowości, należy się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić, dzwoniąc pod numer 89-649-08-48, albo pisząc na poradnia.prawna@powiat-ilawski.pl.

- W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz prawników, aby wejść do punktu, konieczne jest zasłonięcie ust i nosa - informuje samorząd Powiatu Iławskiego, który koordynuje nieodpłatną pomoc prawną. - Następnie, będąc już w punkcie, należy zdezynfekować ręce oraz zachować bezpieczną odległość od rozmówcy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2243 sekundy