REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 maja 2020, 11:52 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

W toku jest wielka budowa na Lipowym Dworze w Iławie. To tutaj, na ulicy Sucharskiego, w sąsiedztwie orlika, wnoszona jest nowa siedziba Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, szkoły specjalnej dzisiaj działającej jeszcze w wysłużonym budynku na ul. Kościuszki.

Inwestorem jest samorząd Powiatu Iławskiego; wykonawcą zaś Firma Budowlana UNIB, prowadzona przez inż. Daniela Wygonowskiego. Realizacja trwającego pierwszego etapu inwestycji, polegającego na budowie bryły szkoły, będzie kosztowała niemal 22,3 mln złotych. 

Bryła, według stanu robót na połowę maja, już została wzniesiona. Teraz równolegle są prowadzone roboty związane z zewnętrzną elewacją, jak i te w środku obiektu, gdzie są już stawiane ścianki działowe. Realizacja całości ma dobiec końca do 29 października 2021 r. 

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po placu budowy. Zainteresowanych odsyłamy też do archiwalnych artykułów, w których prezentowaliśmy projekt i wizualizację obiektu.

Budowa nowej siedziby Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie - stan robót na 15 maja 2020r.
Zdjęcia: Info Iława.
Wideo: YouTube/korczakowo6.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Anula 0 ponad rok temuocena: 100% 

    W tym trudnym czasie cieszą takie dobre informacje. Dzieci z niepełnosprawnościami czekają na nowe, przestronne, parterowe miejsce.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3176 sekundy