REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

Rusza elektroniczna rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie.

Informujemy, że na stronie internetowej ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji. System umożliwia rezerwację terminu w sprawach związanych z pojazdami (nie dotyczy Stanowiska Zamiejscowego w Lubawie).

Umówić można się z wyprzedzeniem do 10 dni roboczych, co pół godziny. W celu dokonania rejestracji należy w systemie założyć konto, podając imię, nazwisko i adres e-mail. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, którym należy w ciągu jednej godziny potwierdzić rejestrację konta.

Po zalogowaniu się do systemu w menu Usługi należy wybrać kolejkę w zależności od załatwianej sprawy  i kliknąć na „Rezerwuj wizytę”. Następnie trzeba wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty w wydziale. Kliknięcie na konkretną godzinę spowoduje dokonanie rezerwacji.

W celu realizacji umówionej wizyty należy zgłosić się w Wydziale Komunikacji na 10 minut przed umówioną godziną spotkania. Będąc już w urzędzie, należy podejść do biletomatu systemu kolejkowego zlokalizowanego w holu Wydziału Komunikacji urzędu. Na ekranie biletomatu należy wybrać opcję: „Internetowa rezerwacja kolejki”, po czym wprowadzić czterocyfrowy kod wygenerowany ze strony internetowej dla rezerwacji. Rezerwacja wizyty dla wielu spraw wymaga uzyskania osobnych rezerwacji dla każdej z nich.

Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie. Rozpoczęcie obsługi może ulec nieznacznemu opóźnieniu, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta. Maksymalny czas do pobrania biletu to 30 minut od umówionej godziny. Po tym czasie rezerwacja jest anulowana.

Bilet pobrany z biletomatu aktywowany jest w systemie dokładnie o umówionej godzinie wizyty. Wygenerowany bilet należy zachować i oczekiwać na skierowanie do odpowiedniego stanowiska pracy.

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

Artykuł załadowany: 0.1152 sekundy