REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie wznowi bezpośrednią obsługę klientów. Płatności będą obsługiwane jedynie w formie bezgotówkowej.

Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski informuje, że od poniedziałku, 27 kwietnia Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie wznawia bezpośrednią obsługę klientów. Wnioski z zakresu rejestracji pojazdów i praw jazdy będą przyjmowane po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu godziny wizyty.

Sprawy można nadal załatwiać za pośrednictwem poczty tradycyjnej i elektronicznej (https://www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela/#kierowcy-i-pojazdy), lub pozostawiać dokumenty w pojemniku umieszczonym przy wejściu do Starostwa.

Odbiór dokumentów złożonych korespondencyjnie będzie się odbywał osobiście po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu z klientem dnia i godziny odbioru. W związku z tym prosimy o umieszczanie na składanych wnioskach numeru telefonu do kontaktu.

Wykaz telefonów do rezerwacji wizyty:
Iława: (89) 649 07 32.
Stanowisko Zamiejscowe w Lubawie: (89) 645 37 63.

Informujmy także, że od 27 kwietnia br. płatności w kasie Starostwa Powiatowego w Iławie realizowane będą wyłącznie w trybie bezgotówkowym.

Kasa Starostwa Powiatowego będzie czynna
od poniedziałku do piątku:
w godzinach od 7.40 do 14.30.

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

Artykuł załadowany: 0.1214 sekundy