REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie włącza się aktywnie w akcję produkcji przyłbic, które mają chronić ludzi przed koronawirusem. Przyłbice tworzą na tę chwilę dwie osoby w szkole – dyrektor placówki Elżbieta Gościńska oraz informatyk Rafał Zakrzewski.

- Aktualnie w szkole do dyspozycji jest jedna drukarka 3D, ale lada moment będzie także druga, która potrzebowała wymiany jednego elementu - mówi Elżbieta Gościńska, dyrektor ZS im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie. - Wszystkie materiały do produkcji pochodzą z naszych, szkolnych zasobów. Od czwartku poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań technicznych, form najwygodniejszych przyłbic, szukaliśmy niezbędnych materiałów, a od soboty ruszyła ich produkcja. Do tej pory wykonaliśmy pięć przyłbic ochronnych. Praca będzie trwała tak długo, jak będzie potrzeba.

f

www.powiat-ilawski.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8143 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)