REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
Szycie maseczek odbywa się w siedzibie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Iławie. Na zdjęciu dyrektor Bożena Marchewka i emerytowana nauczycielka, Danuta Gnieciak

Szycie maseczek odbywa się w siedzibie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Iławie. Na zdjęciu dyrektor Bożena Marchewka i emerytowana nauczycielka, Danuta Gnieciak (Fot. powiat-ilawski.pl.)

Szycie maseczek odbywa się w siedzibie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Iławie. Na zdjęciu dyrektor Bożena Marchewka i emerytowana nauczycielka, Danuta Gnieciak.

Z inicjatywy Starosty Powiatu Iławskiego oraz kierownictwa Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie, w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Iławie, już trzeci dzień szyte są maseczki ochronne. Dostarczane są one do szpitala i do innych jednostek Powiatu Iławskiego. Materiały do szycia maseczek ufundował przedsiębiorca z Iławy.

Szyciem maseczek zajmują się panie z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Iławie przy ul. 1 Maja. Prace nadzoruje Bożena Marchewka, dyrektor tegoż Centrum.

– Od środy szyjemy maseczki w naszej siedzibie. Praca idzie sprawnie, materiały są na bieżąco dostarczane, a gotowe maseczki transportowane do szpitala i do innych wskazanych jednostek – mówi Bożena Marchewka, dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego. – Ze stu metrów materiału powstaje około 600 maseczek. Tworzymy grupę 6-osobową i jesteśmy pełne energii do pracy.

Panie szyjące maseczki to: Milena Harmacińska-Krasińska, Anna Zielińska, Danuta Gnieciak, Bożena Marchewka, Anna Dunajska, Irena Lutoborska.

www.powiat-ilawski.pl
Fot. M. Rogatty.

www.powiat-ilawski.pl

Fot. M. Rogatty.

Artykuł załadowany: 0.2498 sekundy