REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Zarząd Powiatu Iławskiego zdecydował o przyznaniu środków finansowych podmiotom, które złożyły oferty w otwartych konkursach ofert w 2020 r., będących w kompetencji wydziału organizacyjnego, spraw obywatelskich, zdrowia i bezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Iławie.

Na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z 21 stycznia 2020 r. Zarząd Powiatu Iławskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2020 r.

Zgodnie z art. 13 ust. 3 ustawy ogłoszenie zamieszczone zostało w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej oraz na tablicach ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Iławie.
10 marca 2020 r. Zarząd Powiatu Iławskiego podjął uchwały o wsparciu realizacji zadań publicznych następującym podmiotom:

z zakresu ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy  z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej:

a) PROFILAKTYKA CHORÓB NOWOTWOROWYCH, W TYM „BIAŁA SOBOTA” DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU IŁAWSKIEGO – wysokość przyznanych środków publicznych: 15.650,00 zł.

Oferent: Stowarzyszenie Iławski Klub Amazonki.

b) DZIAŁANIA INFORMACYJNO – PROFILAKTYCZNE W ZAKRESIE PROMOCJI I OCHRONY ZDROWIA, REHABILITACJI ZDROWOTNEJ I SPOŁECZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH  – wysokość przyznanych środków publicznych: 2.000,00 zł.

Oferent: Polski Związek Niewidomych, Okręg Warmińsko–Mazurski, Koło w Iławie.

Publikacja Starostwa Powiatowego w Iławie.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2453 sekundy