REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 lutego 2020, 11:21 komentarzy 5
Od lewej: Dawid Kopaczewski, Marek Polański i Marek Kaucz w odwiedzinach u świętującej 104. urodziny iławianki Marty Olesz.

Od lewej: Dawid Kopaczewski, Marek Polański i Marek Kaucz w odwiedzinach u świętującej 104. urodziny iławianki Marty Olesz. (Fot. powiat-ilawski.pl.)

W miniony wtorek, 25 lutego iławianka Marta Olesz obchodziła swoje 104. urodziny!

Z tej okazji pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej w Iławie przyjęła wielu miłych gości. Wśród odwiedzających byli iławscy samorządowcy: Wicestarosta Powiatu Iławskiego Marek Polański oraz Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski, a także Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Iławie Marek Kaucz i wielu innych.

Z okazji tak wspaniałego jubileuszu samorządowcy wręczyli szanownej jubilatce list gratulacyjny oraz kwiaty, życząc jednocześnie kolejnych, jeszcze piękniejszych jubileuszy.

Pani Marta spędziła w Iławie niemal całe swoje życie. Już od ponad 70 lat jest wdową; doczekała się dwóch wnuków i dwóch prawnuków. Jak mówi, jej życie wypełniła ciężka praca, ale pomimo tego faktu i zaawansowanego wieku 104-latka jest pogodna i często się uśmiecha. Bardzo lubi kwiaty.

Życzymy szacownej jubilatce wszelkiej pomyślności!

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~rodo 0 ponad rok temu

  Ujawnili dane osobowe a gdzie jest RODO?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator -1 ponad rok temuocena: 50% 

  Nasz Burmistrz chyba przytył.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Madame FIFI -2 ponad rok temuocena: 70% 

  Solenizantka pięknie się uśmiecha a władza jak to władza liczy się tylko jak wypadnie w obiektywie...żal na to patrzeć, że nie liczy się człowiek tylko JA! Snoby!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Internetowy -3 ponad rok temuocena: 69% 

  Super fajnie zajebiscie... Szkoda że ci państwo ze zdjęcia interesują się jak wypadną na zdjęciach i jak miło odbierze ich ciemny lud. Szkoda że tylko to ich interesuje, bo gdy trzeba pomóc starszym i słabszym to ci państwo nie mają czasu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kornelia -4 ponad rok temuocena: 45% 

  Ale łączenie ściany widzę takie stare jak ta pani

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3677 sekundy