REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2020, 16:56 komentarzy 2
Damian Budzyński wraz z wychowawczynią z domu dziecka w Kisielicach.

Damian Budzyński wraz z wychowawczynią z domu dziecka w Kisielicach. (Fot. Info Iława.)

To zasługa pomysłodawcy, ale i hojnych darczyńców, którzy w Iławie już drugi rok z rzędu odpowiedzieli na apel o przekazywanie zbędnych jednośladów. Dary przewieziono dzisiaj busem z Iławy do Kisielic - trafiły do podopiecznych tutejszego domu dziecka w deszczowe, ale radosne styczniowe popołudnie.

Ponad 20 rowerów, 3 hulajnogi i deskorolka. Wspaniałe dary dotarły z Iławy do kisielickiego domu dziecka.

Ilość zdjęć 17

Podaruj niechciany rower, nawet niesprawny. Damian Budzyński i dzieci z domu dziecka dadzą mu drugie życie - zachęcaliśmy na infoilawa.pl 29 listopada. Dzisiaj (8 stycznia) możemy podsumować finał akcji.

Na pomysł wpadł Damian Budzyński, właściciel sklepów z rowerami pod szyldem BIKER-BUDZYK, działających w Iławie i Brodnicy. To właśnie jemu wszyscy chętni darczyńcy mogli przekazać niechciany rower, nawet niesprawny albo niekompletny, a on wraz ze swoją załogą przeprowadził wszelkie niezbędne prace konserwacyjne i naprawcze.

Udało się skompletować ponad 20 rowerów, a do tego darczyńcy przekazali trzy hulajnogi i jedną deskorolkę. Wszystkie te używane sprzęty mają już nowych użytkowników, którzy dadzą im drugie życie.

- Bardzo serdecznie dziękuję za udział w akcji wszystkim darczyńcom. Wielkie podziękowania także dla Pana Mariusza Kanterewicza, który wspomógł mnie, udostępniając na potrzeby tego przedsięwzięcia garaż - mówi Damian Budzyński.

Łącznie w ramach akcji zebrano około 50 rowerów. Pozostałe trafią do innego domu dziecka - koło Łasina.

red. kontakt@infoilawa.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Ja8 0 ponad rok temuocena: 100% 

    Ma facet serce. Brawo!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Nicki -1 ponad rok temuocena: 100% 

    Brawo i to jest super news :))))))

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.6703 sekundy