REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

W poniedziałek, 9 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Iławie podsumowano uroczyście bieg charytatywny pod hasłem "Dobro Wraca!" na rzecz Domu Dziecka w Kisielicach.

Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski podziękował wszystkim osobom, które bieg charytatywny wymyśliły (grupie biegaczy), a także zaangażowały się w jego organizację i wsparły tym samym dzieci z placówki w Kisielicach. 

Przypomnijmy, bieg został zorganizowany na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kisielicach - zamiast wpisowego uczestnicy przygotowali dla dzieci prezenty! Pomysłodawcą biegu była grupa biegaczy, którą podczas podsumowania reprezentowali m.in. Radosław Etmański i Piotr Jankowski. Organizatorem biegu było natomiast Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie (jednostka Powiatu Iławskiego).

powiat-ilawski.pl
Bieg "Dobro wraca!" na rzecz Domu Dziecka w Kisielicach - podsumowany.
Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Iławie.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3678 sekundy