REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 grudnia 2019, 10:10 komentarzy 1

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Iławie we współpracy z wolontariuszami z Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego po raz kolejny zbierało żywność. Wszystko po to, aby sprawić, by osoby w potrzebie również mogły cieszyć się radością zbliżających się dużymi krokami świąt Bożego Narodzenia.

Końcówka listopada to tradycyjnie początek wielkich przedświątecznych zakupów. Myślimy o świątecznych przysmakach i wyjątkowej atmosferze rodzinnych spotkań. Niestety, nie wszyscy mogą cieszyć się radością świąt. Wśród nas jest wielu potrzebujących, którym możemy wspólnie pomóc. 

Z tą myślą przedstawiciele Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 29 i 30 listopada zbierali żywność oraz datki. Szczodrość klientów lokalnych sklepów okazała się wyjątkowa, bo zebrano ponad 2 000 kg artykułów spożywczych i przemysłowych. 

Dzięki akcji 150 rodzin z naszego regionu otrzyma wsparcie i będzie mogło w radości przeżyć ten piękny, świąteczny czas. Dotychczasowe akcje pokazały już, że w ferworze przedświątecznym nie zapominamy o najuboższych. Także tym razem mieszkańcy naszego powiatu wykazali się ogromną empatią. Dzielenie się jedzeniem na pewno sprawia każdemu darczyńcy wyjątkową radość.

Joanna Babecka
www.powiat-ilawski.pl
Świąteczna Zbiórka Żywności 2019 za nami.
Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Iławie/TPD w Iławie.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Gwiazdor 0 ponad rok temuocena: 85% 

    Nie brak dziadować jest 500 na każde dziecko nie róbcie zamętu żeby się pokazać że się udająco staracie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2844 sekundy