REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
Młodzieżowa Rada Powiatu Iławskiego. Skład z marca 2019 roku.

Młodzieżowa Rada Powiatu Iławskiego. Skład z marca 2019 roku. (Fot. powiat-ilawski.pl.)

Dołącz do Świątecznej Zbiórki Żywności w Iławie, już w ten piątek i sobotę, 29 i 30 listopada - zachęcają Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Iławie i Młodzieżowa Rada Powiatu Iławskiego.

Prężna, bo licząca 12 osób, grupa wolontariuszy z Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego uczestniczyć będzie w corocznej akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących rodzin. Akcję zbiórki żywności prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Iławie. Odbywać się ona będzie w piątek i sobotę (29 i 30 listopada) w marketach Lidl, Kaufland oraz Biedronka przy ul. Ostródzkiej i w Galerii Jeziorak. To w tych sklepach w dniach 29 i 30 listopada mieszkańcy będą mogli wspomóc potrzebujące rodziny z powiatu iławskiego. Na straży zbiórki stać będą m.in. wolontariusze z Młodzieżowej Rady Powiatu Iławskiego.

Całą akcję, jak co roku, w tym szczególnym okresie przeprowadza w naszym regionie Bank Żywności w Olsztynie, korzystając ze wsparcia lokalnych organizacji pozarządowych. W naszym powiecie jest to właśnie TPD. Wolontariusze prosić będą o wsparcie najuboższych rodzin poprzez przekazanie żywności o długim terminie przydatności do spożycia: mąki, cukru, makaronów, oleju, ryżu i słodyczy. Osoby chcące wspomóc akcję nie tylko żywnością mają w tym roku także możliwość podzielenia się datkami, czego w poprzednich latach nie można było robić.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2846 sekundy