REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. Archiwum organizatora.)

„Nic nie stoi na przeszkodzie być wesołym w zimnej wodzie” – z takim okrzykiem wchodzą do zimnej wody Wesołe Morsy z Jezioraka, które co niedziela spotykają się w Porcie Śródlądowym.

Co dzieje się w Porcie Iława późną jesienią i zimą?

- To czas umiarkowanie spokojnej działalności, co nie znaczy, że zapada tu zimowy sen. Trwają przygotowania do przyszłego sezonu, planowane są kolejne wydarzenia - informuje port. - Na niektóre z nich możemy zaprosić już zimą. We współpracy z grupą „Wesołych Morsów z Jezioraka”, która korzysta z naszego portowego zaplecza, planujemy kilka wydarzeń. Już 7 grudnia organizujemy wspólnie „Mikołajkowe szaleństwo w zimnej wodzie”. 

Będzie to okazja, aby spróbować w wesołej atmosferze wejścia do zimnej wody w Jezioraku, oczywiście pod czujnym okiem doświadczonych już morsów. Udział w wydarzeniu zapowiedziały także grupy morsów z Susza, Ostródy, czy Skarlina. Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma okolicznościowy znaczek i ciepły poczęstunek.  

Co jeszcze na Chodkiewicza w ten zimowy czas?

- Wspólnie z pasjonatami zimnych kąpieli planujemy w styczniu i w lutym cykl otwartych wykładów dotyczących ratownictwa wodnego, zdrowego stylu życia i krioterapii. Już teraz zapraszamy! - podaje port.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5559 sekundy