REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 listopada 2019, 18:24 komentarzy 1

(Fot. Archiwum organizatora.)

Nauczyciel języka angielskiego z Iławy zaprasza koleżanki i kolegów po fachu na bezpłatne szkolenie pod hasłem "Trudne sytuacje i zachowania w klasie". Spotkanie, umożliwiające lokalnym anglistom zawodowy rozwój i wymianę doświadczeń, poprowadzi dr hab. Jacek Pyżalski.

Organizatorem wydarzenia, które w sobotę, 30 listopada w godzinach 9.15 - 13.00 odbędzie się w sali konferencyjnej Portu Śródlądowego w Iławie, jest nauczyciel języka angielskiego z "Budowlanki", iławianin Łukasz Rumiński. 

- Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu nauczycieli języka angielskiego w ramach tworzenia lokalnych sieci współpracy Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA - zachęca anglista, autor innowacyjnych projektów językowych, w tym kontynuowanego do dzisiaj cyklu wywiadów z native speakerami "Ask an American", o którym pisaliśmy tutaj.

Do współpracy iławianin zaprosił dr hab. Jacka Pyżalskiego, który poprowadzi szkolenie. Doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki (UAM, 2012), obecnie adiunkt na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi, mediator sądowy, autor licznych publikacji, trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań tak przybliża zagadnienia, o których będzie chciał podyskutować z nauczycielami w Iławie:

Nawet najlepiej przygotowana lekcja czasami nie udaje się, kiedy pojawiają się w jej trakcie niewłaściwe zachowania uczniów. Wielu nauczycieli sięga wtedy po często stosowane, ale i często nieefektywne metody, np. wpisywanie uwag. Ten warsztat pokaże inne rozwiązania, które są bardziej sensowne pedagogicznie i przynoszą wiele korzyści zarówno uczniowi, jak i nauczycielowi. Pokażę wiele podstawowych rozwiązań – zapraszam więc te osoby, które dotychczas nie uczestniczyły w moich warsztatach z tej tematyki.


Harmonogram szkolenia jest następujący:

9.15 - 9.30: rozpoczęcie spotkania, omówienie działań Programu English Teaching;
9.30 - 10.00: prelekcja "Jak wygląda edukacja w Chinach?" - własne doświadczenia;
10.00 - 13.00:  warsztat, który poprowadzi Jacek Pyżalski.


Zgłoszenia przyjmowane są tutaj.


red. kontakt@infoilawa.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~lewy pomocnik 0 ponad rok temuocena: 25% 

    wszystkie restauracje są zajęte jeśli idzie o Sylwester. Nie lepiej było za Gierka. Tylko dla elity, sekretarze, inspektorzy dyrektorzy lekarze. ludzie kasty tez z bywali; szambo jak wszędzie, chlanie na umór spadanie ze stołów, tłucznie butelek strzelanie z szampanów. Potem spadanie, turlanie się napitych dyrektorów z pieszego pietra w Kormoranie po krętych schodach aż na dół. Na odchodne orkiestra Kielocha i Cygana grali Caravan Diuka Ellingtona bywało, ze po swoich zajechała suka z dyżuru nocnego to jako już znany gość, zabrałem się na z nimi na Ostródzka.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2447 sekundy