REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

W miniony piątek, 20 września, w sali nr 1 Starostwa Powiatowego w Iławie, przeprowadzona została licytacja 24 rowerów, które przeszły na własność Powiatu. Ze sprzedaży wylicytowanych jednośladów na rachunek dochodów budżetu Powiatu Iławskiego wpłynęła łączna kwota 1 865,00 zł.

Licytowano m.in. rowery górskie, miejskie, dziecięce, trekkingowe. Udział w licytacji wzięło 18 osób. Ceny wywoławcze wynosiły od 10 do 50 zł.  5 rowerów sprzedanych zostało za cenę wywoławczą, a 17 za cenę wyższą niż sugerowana. Nowi właściciele dokonali wpłat i odebrali jednoślady w większości zaraz po zakończeniu aukcji. Najdrożej sprzedany został rower górski FOLTA – cena wywoławcza 50 zł podbita została do kwoty 300 zł. 

Ze sprzedaży wylicytowanych jednośladów na rachunek dochodów budżetu Powiatu Iławskiego wpłynęła łączna kwota 1 865,00 zł. Aukcja przebiegła zgodnie z uchwalonym przez Zarząd Powiatu Iławskiego sposobem prowadzenia ewidencji oraz trybem likwidacji rzeczy znalezionych, które stały się własnością Powiatu Iławskiego (załącznik do Uchwały Nr 145/617/17 z dnia 8 lutego 2017).

K. Szysler – Biuro Rzeczy Znalezionych Starostwa Powiatowego w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl
www.powiat-ilawski.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2894 sekundy