REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2019, 07:58 komentarzy 6

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

8 września przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Iławie oraz Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Grządka” z Iławy prezentowali walory turystyczne Powiatu Iławskiego na Powiatowych Obchodach Ogrodnictwa i Promocji Regionów współpracujących z powiatem oraz miastem Hof. 

To wyjątkowe regionalne święto odbywa się raz na dwa lata w różnych zakątkach powiatu Hof, w Bawarii w Niemczech. Promocja Powiatu Iławskiego w Bawarii była jednym z działań podjętych na 10-lecie partnerstwa obydwu regionów. 

– Dziękuję Powiatowi Iławskiemu za przyjęcie zaproszenia na to ważne dla naszego regionu wydarzenie. Zapewne zaowocuje to kolejnymi pomysłami na dalsze 10 lat naszego partnerstwa – podkreślił Oliver Bar, Starosta Powiatu Hof, podczas oficjalnego otwarcia obchodów.

Na stoisku wyeksponowano niemiecko- i anglojęzyczne materiały promocyjne z powiatu (informatory, mapy, przewodniki) oraz materiały promocyjne dotyczące oferty Portu Śródlądowego w Iławie. Stoisko promocyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Obok Polski prezentowały się również Francja oraz Finlandia.

Obecność przedstawicieli Powiatu Iławskiego zaowocowała nowymi pomysłami na dalsze działania. Nie zabrakło również podsumowania dotychczasowych projektów. Stoiska powiatu oraz ROD „Grządka” odwiedził m.in. chór męski Lippertsgrün, który zaprzyjaźnił się z iławskim chórem Camerata.

W sumie zaprezentowało się ponad 100 wystawców z branż turystycznej, rolniczej, leśnej, ogrodowej, ochrony przyrody, samochodowej, leczniczej, wyposażenia wnętrz i wielu innych. Targi są ważnym wydarzeniem w powiecie Hof i za każdym razem przyciągają tysiące odwiedzających.

www.powiat-ilawski.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Działkowiec-były 0 miesiąc temu

  Tyle ogrodów działkowych , a tylko Grzadka brała udział w targach. Czyżby starostwo promowało tylko starego komucha szefa Grządki, a inne ogrody bez uczestnictwa? I też się pytam, czy Wożniak teraz już zabiega o względy w dziedzinie rodzinnych ogrodów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Maja -1 miesiąc temuocena: 100% 

  Wszystko ok, tylko czemu tego Woźniaka ciągnęli..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~He he -2 miesiąc temuocena: 100% 

  Co to za konkurs, w którym startowała tylko jedna osoba

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~v -3 miesiąc temuocena: 100% 

  Sezon się kończy to może się nudzi? Złota robota. Miał chłop szczęście, ze akurat jego wybrali w konkursie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czyżby ? -4 miesiąc temuocena: 100% 

  jeden w cylindrze to chyba Pyzdra.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Henryk Kwinto -5 miesiąc temuocena: 100% 

  Nie. To Duńczyk!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5816 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)