wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2019, 09:42 komentarzy 3

(Fot. Archiwum Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie; fotografia z zakończenia roku szkolnego 2018/2019.)

W poniedziałek, 2 września nowy rok szkolny 2019/2020 rozpocznie 4 249 uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Iławski,  w tym 1 816 uczniów klas pierwszych.

Pierwszy dzwonek zabrzmi dla młodzieży z:

• Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie – o godz. 9.00;
  • Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie – o godz. 9.00;
  • Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie – o godz. 9.00;
  • Zespołu Szkół w Lubawie – o godz. 9.00 dla klas pierwszych, dla pozostałych klas o godz. 11.00;
  • Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu – o godz. 9.00;
  • Zespołu Szkół Rolniczych im. H. i S. Sierakowskich w Kisielicach – o godz. 10.00;
  • Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie – o godz. 9.00.

g

Nauczycielom życzymy dużo satysfakcji z pracy w nowym roku szkolnym, a młodzieży udanego roku szkolnego!

powiat-ilawski.pl