REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. Dariusz Paczkowski.)

Pierwsza w tym sezonie wycieczka z cyklu „Szlakiem Legend i Podań Powiatu Iławskiego” już za nami. Odbyła się w niedzielę, 18 sierpnia. Przypomnijmy, organizatorem cyklu wypraw jest Powiat Iławski, a zaprasza na nie Bartosz Bielawski, Starosta Powiatu Iławskiego.

Kilkadziesiąt osób stawiło się, by odbyć wyprawę na dwóch kółkach. Tym razem ekipa pod przewodnictwem Dariusza Paczkowskiego, przewodnika wycieczki, ruszyła do zaprzyjaźnionego powiatu nowomiejskiego.

– To była niezwykle ciekawa wyprawa – mówi Dariusz Paczkowski. – Odwiedziliśmy Radomno, Bratian, Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie. Prawie 40 osób, uczestników wyprawy, poznało tajemnice i ciekawostki tych miejscowości. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w wycieczce i już zapraszam na kolejne. Odbędą się one: 24-25 sierpnia, 8 września oraz 15 września.

Po więcej informacji dotyczących kolejnych wypraw zapraszamy tutaj.

www.powiat-ilawski.pl
Zdjęcia: Dariusz Paczkowski.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.345 sekundy