REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 sierpnia 2019, 10:55 komentarzy 1
Fotografia z 15 maja 2019 r., kiedy to w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbyła się Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego.

Fotografia z 15 maja 2019 r., kiedy to w sali nr 20 Starostwa Powiatowego w Iławie odbyła się Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego. (Fot. powiat-ilawski.pl.)

Przypominamy, że w związku z rozpoczęciem prac nad projektem „Programu współpracy Powiatu Iławskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok” oraz budżetu powiatu na 2020 r.:

Powiat Iławski zaprasza do składania propozycji zapisów dotyczących pozafinansowej współpracy powiatu z NGO (ang. non-government organization) - Organizacjami Pozarządowymi, które mogłyby być zawarte w Programie na 2020 r.

Propozycje dotyczące pozafinansowej współpracy należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Iławie do 03.09.2019 r. (I piętro, pokój 115).

Powiat informuje również o możliwości składania propozycji zadań publicznych, które będą realizowane w ramach otwartego konkursu ofert oraz inicjatywy lokalnej na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Propozycje te powinny zawierać:

  • rodzaj i nazwę zadania publicznego,
  • opis zadania wraz z określeniem celu, zakresu rzeczowego, zakładanych rezultatów, jak również adresatów zadania,
  • sugerowany termin realizacji zadania,
  • kalkulację kosztów z podziałem na planowane źródła finansowania.

f

Propozycje dotyczące zadań publicznych należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Iławie do 10.09.2019 r. (I piętro, pokój 115).

Spośród zgłoszonych propozycji Zarząd Powiatu Iławskiego wybierze te, które będą priorytetowe z punktu widzenia realizacji zadań powiatu i przedłoży do zatwierdzenia Radzie Powiatu Iławskiego. Na realizację wybranych zadań Powiat Iławski zabezpieczy środki w budżecie powiatu na 2020 r.

WAŻNE!

Zachęcamy do składania propozycji.

Informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Iławie:
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu 
(Agnieszka Zabłotna – pok. 116, tel. 89/649 07 36),
Wydział Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Bezpieczeństwa 
(Natalia Mikczyńska – pok. 112, tel. 89/649 08 38).

Informacja skierowana jest do wszystkich organizacji pozarządowych działających w powiecie iławskim.

powiat-ilawski.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~czytacz 0 ponad rok temu

    Jakby ktoś nie wiedział to organizacją pozarządową nie jest grupa obywateli, która chciała by coś zrobić. Bo nie mają osobowości prawnej. Za to statre wygi co to mają porejestrowane fundacje i stowarzeszenia, jak najbardziej.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2902 sekundy