REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. Organizator.)

Rusza kolejny cykl wycieczek „Szlakiem podań i legend powiatu iławskiego”.

Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski zaprasza serdecznie wszystkich miłośników dwóch kółek na kolejny cykl wycieczek rowerowych pn. „Szlakiem podań i legend powiatu iławskiego”.

Wycieczki organizowane są w tym roku po raz 5. i mają na celu propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Turystyka rowerowa jest jedną z najlepszych form aktywnego wypoczynku. Jeziora, lasy, różnorodne ukształtowanie terenu, czy liczne rezerwaty przyrody czynią z powiatu iławskiego wymarzone miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, zarówno tej rekreacyjnej, jak i bardziej wyczynowej. Ale w tym roku chcielibyśmy zaprosić Państwa do odkrywania szlaków nie tylko na terenie naszego powiatu, ale i ościennych – nowomiejskiego, elbląskiego i ostródzkiego. Dlatego hasłem tegorocznych wypraw jest „Poznaj swoich sąsiadów”.

Wyprawy poprowadzi doświadczony przewodnik Dariusz Paczkowski, który uzbroił się w kolejną dawkę legend i podań oraz ciekawostek historyczno-geograficznych z regionu.


Pierwsza wycieczka już w niedzielę, 18 sierpnia. Start godz. 9.00 z Portu Iława. Udział jest bezpłatny.

Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!
Kontakt telefoniczny (Port Iława) - 602 744 083.


Regulamin oraz karty zgłoszeniowe są dostępne w Centrum Obsługi Pasażerów w Porcie Śródlądowym w Iławie (ul. Chodkiewicza 5) lub do pobrania online.

Szczegóły na plakacie.

www.powiat-ilawski.pl

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3399 sekundy