REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 kwietnia 2019, 10:16 komentarzy 1

(Fot. Archiwum szkoły.)

Agata Mączyńska, która jest uczennicą Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie, weźmie udział w wizycie studyjnej Olimpiady Solidarności. Spotkanie w Gdańsku możliwe jest dzięki zdobyciu przez Agatę trzeciego miejsca w drugim, wojewódzkim etapie VI edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”.

Wizyta studyjna odbędzie się 14 kwietnia, pomiędzy drugim i trzecim etapem konkursu. Celem spotkania będzie poznanie miejsc związanych z historią lat 1970 – 1990, warsztaty tworzenia prezentacji multimedialnych, autoprezentacji oraz integracja członków poszczególnych drużyn wojewódzkich. Trzeci etap konkursu odbędzie się w Poznaniu, gdzie licealistka, która wejdzie w skład trzyosobowego zespołu, będzie reprezentowała województwo warmińsko-mazurskie. Życzymy powodzenia.

Redakcja koła humanistycznego "Żeromek"

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~wow 0 ponad rok temu

    Brawo Agata!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2322 sekundy