REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 kwietnia 2019, 16:55 komentarzy 2

(Fot. powiat-ilawski.pl.)

W związku z wątpliwościami w tej kwestii Zespół Szkół w Lubawie wyjaśnia, ile oddziałów przygotował dla absolwentów gimnazjów.

Otóż, zgodnie z Uchwałą Nr 20/88/19 Zarządu Powiatu Iławskiego z dnia 19 lutego 2019 r., zaplanowano nabór dla absolwentów gimnazjów do: 2 oddziałów liceum ogólnokształcącego, 3 oddziałów techników i 3 oddziałów branżowej szkoły I stopnia.

Taka sama informacja znajduje się również na stronie internetowej Zespołu Szkół w Lubawie (http://zs.lubawa.pl/rekrutacja/zasady/), która jest odzwierciedleniem treści Zarządzeń Dyrektora Zespołu Szkół w Lubawie w sprawie powołania Komisji Rekrutacyjnej do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w Zespole Szkół w Lubawie oraz sposobu przeliczania na punkty poszczególnych kryteriów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym oraz szczegółowego trybu i terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego dla absolwentów gimnazjów.

Źródło: www.powiat-ilawski.pl.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~uczen 0 ponad rok temu

    Najlepsza szkoła w Lubawie - uczniowie i nauczyciele

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~xxx -1 ponad rok temu

    Najlepsza szkoła.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3028 sekundy