REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Dr Cezary Wawrzyński - żeglarz, społecznik i historyk, a przede wszystkim znawca Kanału Elbląskiego oraz autor i współautor książek o kanale będzie gościem Portu Śródlądowego w Iławie. 

Powodem spotkania z Cezarym Wawrzyńskim będzie pojawienie się na rynku wydawniczym jego najnowszej książki: "Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej". Książka ta to pierwsze tak szerokie opracowanie dotyczące kanałów i zdolności żeglugowej dawnej Rzeczypospolitej w aspekcie handlowym i militarnym.

Spotkanie z Cezarym Wawrzyńskim odbędzie się w czwartek 21 lutego w sali konferencyjnej Portu Śródlądowego w Iławie. Początek o godz. 18:00. Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. 

To już drugie spotkanie z Cezarym Wawrzyńskim w iławskim porcie. W kwietniu 2016 roku w ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o Jezioraku" opowiadał on o atrakcjach szlaku Kanału Elbląskiego.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.512 sekundy