REKLAMApowiat2
Piszemy co w powiecie
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 listopada 2018, 12:37 komentarzy 9
Od lewej: Bartosz Bielawski, Dawid Kopaczewski.

Od lewej: Bartosz Bielawski, Dawid Kopaczewski. (Fot. Info Iława.)

"Głęboko wierzę w to, że nasza współpraca będzie się układała wzorowo"- powiedział nowy Starosta Iławski Bartosz Bielawski, kierując te słowa do nowego Burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego. Starosta był honorowym gościem dzisiejszej, drugiej sesji Rady Miejskiej w Iławie. Jego wystąpienie, podczas którego gratulował burmistrzowi i radnym uzyskania mandatów, zostało przez zgromadzonych przyjęte ciepło.

Miniona kadencja lokalnego samorządu to, jak wiedzą obserwatorzy lokalnego życia publicznego, raczej chłodne relacje na linii Starostwo Powiatowe w Iławie - Urząd Miasta w Iławie. Czy nowa kadencja przyniesie zmiany w tym zakresie? Ma na to nadzieję nowy Starosta Iławski Bartosz Bielawski, który dzisiaj, 26 listopada, wziął udział w obradach Rady Miejskiej w Iławie. Przyszedł m.in. po to, by uścisnąć dłoń nowego Burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego.

- Wybór Pana jest efektem społecznego zaufania i poparcia, jakim obdarzyli Pana mieszkańcy - mówił starosta, zwracając się do burmistrza. - Wybierając Pana, wyborcy wyrazili nadzieję na rozwiązanie konkretnych problemów, na osiągnięcie konkretnych celów. Życzę więc wytrwałości w dążeniu do realizacji wyczekiwanych przez społeczność Iławy zadań i wyzwań oraz uzasadnionej dumy z wygranych wyborów. Jednocześnie wyrażam nadzieję na to, że nasza współpraca będzie się przyczyniać do dalszego rozwoju powiatu iławskiego. Bardzo liczę na tę współpracę, na terenie miasta Iławy mieszka 1/3 mieszkańców naszego powiatu. Głęboko wierzę w to, że nasza współpraca będzie się układała wzorowo.

Bartosz Bielawski przekazał też gratulacje radnym, a okolicznościowy list gratulacyjny, skierowany do całej rady, przekazał na ręce jej przewodniczącego Michała Młotka. 

Panowie spotkali się jeszcze w gabinecie burmistrza, gdzie nadzieję na dobrą współpracę wyraził też Dawid Kopaczewski. Bartosz Bielawski nie ukrywał, że w jego ocenie minione 4 lata był pod tym względem zmarnowane. 

Nowy Starosta Iławski Bartosz Bielawski honorowym gościem sesji Rady Miejskiej w Iławie.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Roman 0 ponad rok temuocena: 59% 

  Rygielski jest politycznym ojcem Bielawskiego. Co nie zmienia faktu że poradzi sobie nowy starosta dajcie mu tylko trochę czasu! Kopaczewski też potrzebuje oficera politycznego bo w innym przypadku zjedzą go te tłuste koty. Przydałoby się jakiś bezkompromisowy człowiek. W mieście się mówi że Marcin Woźniak powinien trafić do ratusza. Ale podobno nie jest zainteresowany żadną posadą w mieście.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tadek -1 ponad rok temuocena: 33% 

  Co fakt to fakt. Dawid łatwo nie będzie miał w ukladankach powiatowych. Żyliński do tego kąsający w Radzie. BIEDA.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ubawiony po pachy -2 ponad rok temuocena: 58% 

  Ha ha ha a toś sobie Marcinku pojecha£ komentarz, boki zrywać! No taki skromny! Wzór wszelkich cnót pracował na to od miesięcy. Czyżby chłopak bez roboty był?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Internauta -3 ponad rok temuocena: 54% 

  Pan Starosta czytał gratulacje...tzn.że mówić nie umie, ktoś za niego treść przygotował?!Słabiutko, oj słabiutko...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hiz -4 ponad rok temuocena: 62% 

  Rygiel pisał, tak żeby się za cieplutko nie zrobiło

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do internauty -5 ponad rok temuocena: 71% 

  Też na to zwróciłem uwagę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kargul -6 ponad rok temuocena: 25% 

  Ucz się panie Kopaczewski do klasy dużo brakuje złożone wiecznie rączki nic tu nie pomogą! Pan Starosta - I klasa!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~x -7 ponad rok temuocena: 63% 

  Akurat starosta słabo wypadł. Chyba trochę stres go zjadł.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ww -8 ponad rok temuocena: 55% 

  Kargulu, dziecko telewizji. Zaprawdę powiadam Ci, po stokroć ważniejsze są decyzje i ich efekty niż to jak się ktoś prezentuje medialnie. Bo medialnie to widzisz ani burmistrza, ani przewodniczącego rady miejskiej nie stać na maszynkę i żel do golenia, a wybory wygrali.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6141 sekundy